Korduma Kippuvad Küsimused

  1. Mis on lovely.ee?

Lovely.ee on interaktiivne ning kasutajasõbralik portaal, mille ambitsiooniks on koondada kokku kõik Eesti parimad iluteenuste pakkujad, et moodustuks täielik iluteenuste pakkujate andmebaas, mis omakorda teeniks Sinu, kui teenuse kasutaja huvisid võimalikult parimas kasutajasõbralikus keskkonnas.

Oleme loonud lovely.ee veebikeskkonna interaktiivse portaalina, kust avaneb igaühel võimalus leida endale sobiv iluteenuste pakkuja, tutvuda nende tegevuse ja hinnakirjaga ning broneerida ka külastuseks sobiv aeg. Olulise aspektina on kõik portaali kasutajad oodatud aktiivselt andma tagasisidet iluteenuste pakkujate ning nende teenuste osas, et üheskoos tõsta terviklikult Eestis pakutavate teenuste kvaliteeti ning seeläbi luua ka ideaalne soovituste süsteem. Nii et järgmine kord, kui Sa soovid näiteks juuksurit vahetada, ei peagi kaugemale vaatama kui lovely.ee

  1. Kuidas lovely.ee töötab?

Portaali kasutaja jaoks oleme teinud asja lihtsaks ja mugavaks – teenusepakkujaid saab veebikeskkonnas otsida nime, teenuse, märksõna ja ka asukoha järgi. Lisaks saab otsingutulemusi hõlpsalt filtreerida vastavalt Sinu eelistustele ning loomulikult järjestada neid ka reaalsete hinnangute/tagasisde järgi.

  1. Milliseid võimalusi pakub kasutajale teenusepakkuja profiilileht?

Lisaks teenusepakkujat tutvustavale ülevaatele koos piltidega leiab portaali kasutaja siit hinnakirja, asukoha kaardi koos juhistega ning teenusepakkuja kontaktandmed. Profiililehelt saab broneerida aja teenusepakkuja juurde (suunab teenusepakkuja broneeringu lehele) ning vajadusel läbi kontaktvormi võtta teenusepakkujaga otse ühendust. Iga teenusepakkuja profiililehel on tagasiside ja hinnangute andmise võimalus, mida kutsume kindlasti tegema, et tagada parim teenuse kvaliteet kõigile.